Kontakt

Šakvická 3
693 01 Strachotín

+420 728 896 067

statek.strachotin@email.cz

Ubytování Moravský statek

Moravský statek Strachotín je penzion nacházející se v malebném kraji pod Pálavou, v bezprostřední blízkosti severního břehu Novomlýnské nádrže. Poskytujeme ubytování pro dvojice, rodiny s dětmi i větší skupiny. Naší prioritou je Vaše spokojenost.

Rezervace

statek.strachotin@email.cz či na tel. 728 896 067
(telefonicky pouze do 20:00).

image-layers_2-1
image-layers_2-3

Celková kapacita penzionu spolu s apartmánem je 22 lůžek, ve dvoulůžkovém, dvou třílůžkových, čtyřlůžkovém, pětilůžkovém pokoji a apartmánu, každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV a minilednici. Zařízená kuchyňka je společná pro všechny pokoje, krom apartmánu a mobilního domku (ti mají kuchyňku vlastní).

Nově máme v nabídce také klimatizovaný mobilní domek pro 4 osoby, s vlastním sociálním zařízením, obývacím pokojem s vybavenou kuchyňkou a zastřešenou terasou s posezením. 

Sportovní vybavení je možno uschovat v uzamykatelné kolárně, parkování osobních aut na vlastním parkovišti v areálu. Našim hostům je v prostorech penzionu k dispozici zdarma Wifi připojení a pro ty nejmenší máme dětské hřiště s pískovištěm, trampolínou, dětským domečkem a hračkami. Také si mohou prohlédnout naše zvířátka, na statku chováme kozu, ovečky a slepičky. V létě je k dispozici taktéž i nový oplocený bazén 3,5 x 7 m a zahradní krb s posezením.

Nástup na ubytování je možný od 15:00 do 18:00, jinak po předchozí domluvě.

Služby pro hosty:

– soukromá terasa s posezením
– ložní povlečení, osušky a ručníky na pokojích
– zahradní krb s posezením
– dětské hřiště s pískovištěm, dětským domečkem s hračkami, trampolína a houpačka
– oplocený bazén 7 x 3,5 m.
– uzamykatelná úschovna kol (možnost umytí kol, půjčení základního nářadí na jednoduché opravy kol, možnost nabíjení elektrokol)
– Wifi připojení na pokojích zdarma
– parkování na vlastním parkovišti v areálu pod dohledem bezpečnostních kamer
– k dispozici vybavená kuchyňka (mikrovlnka, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, toustovač, lednice + základní vybavení) a automatická pračka (ubytovatel neposkytuje prací prostředky)
– individuální požadavky dle domluvy
– TV na pokojích 

Cena ubytování pokoje:

Ubytování penzion (minimální délka pobytu jsou 2 noci):
Děti do 3 let (2,99) : zdarma bez nároku na lůžko
Po domluvě je možné zapůjčit dětskou postýlku včetně lůžkovin 50 Kč/noc
Děti do 12 let (11,99) : 450 Kč/osoba/noc
Dospělí a děti nad 12 let: 550 Kč/osoba/noc
Všem osobám nad 18 let (včetně) je účtován rekreační poplatek 10 Kč/osoba/noc pro obec Strachotín.

Pejsci pouze po předchozí domluvě : 100 Kč/noc. 

Apartmán a Mobilní domek 

Apartmán : v našem areálu jsme vytvořili šestilůžkový apartmán se dvěma neprůchozími ložnicemi (3+3) . Apartmán má vlastní vchod, chodbu, samostatné WC, koupelnu se sprchovým koutem, obývací pokoj s pohovkou a TV a kuchyňským koutem. Parkování je možné v rámci areálu, kde jsou auta našich hostů pod dohledem bezpečnostních kamer. Pro hosty apartmánu je k dispozici venkovní posezení, zahradní krb, bazén, dětské hřiště, kolárna a wifi. 

Mobilní domek: nově je součástí areálu také klimatizovaný mobilní domek pro 4 osoby. Domek má ložnici s manželskou postelí, pokoj se dvěma oddělenými lůžky, koupelnu se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj s TV a vybavenou kuchyňkou (plynový sporák a trouba, lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice). Před mobilním domkem jej krytá terasa s posezením. 

Cena ubytování apartmán a mobilní domek :

Minimální délka pobytu na apartmánu a mobilním domku mimo letní sezónu jsou 2 noci, v letní sezóně 5 nocí.
Apartmán pro 6 osob : Cena 2 500 Kč /apartmán/noc (max. 6 osob).

Mobilní domek pro 4 osoby : Cena 1400 Kč/domek/noc (max. 4 osoby) + spotřebovaná elektrická energie (dle aktuálního ceníku dodavatele). 

Všem osobám nad 18 let (včetně) je účtován rekreační poplatek 10 Kč/osoba/noc pro obec Strachotín.

Psi

Psi jsou na pokojích povoleni, jen po předchozí domluvě, a to pouze psi malých plemen do cca 10 kg . Každý majitel psa je povinen akceptovat standardní pravidla na základní hygienu v celém areálu a to i na pokoji v penzionu. V případě znečištění pokoje, bude majiteli účtován poplatek za úklid v ceně 500 Kč.
Poplatek za psa činí 100 Kč/noc.

V případě zájmu je možno pronajmout prostory pro soukromé oslavy, posezení ve vinárně, narozeniny, promoce aj.
V objektu se rovněž nachází občerstvení a vinárna s krytou terasou. V občerstvení je možné zakoupit točené a chlazené nápoje, rozlévané víno , kávu, hotová jídla i minutky, pochutiny, alkoholické nápoje, kopečkovou zmrzlinu aj.
V případě jakýchkoli dotazů či zájmu nás neváhejte kontaktovat